İletişim: info@ordum.com - 0 537 609 57 26           
  Anasayfa                   Detaylı Arama

 

28.04.20192019-04-28 13:04:00

Merhum Mustafa ve merhume Fatma Kocaş’ın oğlu, Nurşen Kocaş’ın eşi, Mustafacan Kocaş’ın babası, Mesut Kocaş’ın ağabeyi, ZEKİ KOCAŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

Uzunömeroğullarından merhum Abdulmecit ve Şerife Uzunlar’ın kızı, Derya, Hülya, Serpil, Huriye, Sunay ve Necla Uzunlar’ın kardeşleri, Müge ve Özge Görün’ün anneleri, Erol Görün’ün eşi Seçil Görün vefat etmiştir. Cenazesi bugün İmam Hatip caminde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namzından sonra Çakal çıkmaz kabristanlığına defnedilecektir

Ulubey ilçesi Durak mahallesinden Müftüoğullarından merhum Ali Bayram’ın oğlu, merhum Şenel Bayram ve Baki Bayram’ın kardeşleri, Volkan ve Alev Bayram’ın babası emekli öğretmen Turan Bayram vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Ulubey Durak mahallesi Ağakolu mevkindeki aile mezarlığına defnedilecektir.

Alınca mahallesinden merhum Hasan oğlu Seyit ÇAKMAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 15:00’te Alisayvan mahallesindeki evinin yanında kılınacak cenaze namzından sonra Alınca mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.