İletişim: info@ordum.com - 0 537 609 57 26           
  Anasayfa                   Detaylı Arama

 

25.04.20192019-04-25 14:19:00

Örencik Mahallesinden, Müftü oğullarından, merhum Mehmet Gürel’in eşi, Özer, Necmi, Aysel, Sefer, Ahmet ve Zeki Gürel’in annesi HANİFE GÜREL vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Orta Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra İkindi namazının ardından Örencik Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Cumhuriyet Köyü Mahallesinden, Karaloğullarından, Fahri Kara’nın eşi, Murat ve Kezban Kara’nın annesi HÜSNE KARA vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Saat 10:00’da Akyazı Camiinde, kılınacak cenaze namazından sonra Cumhuriyet Köyü Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Mustafalı Mahallesindin, Ordu Bölge İdare Mahkemesi Yazı İşleri Müdürü Bilal Varol’un eşi, Gürkan ve Volkan Varol’un annesi, Nimet, Hatice, Nuray, Fahriye, Binnaz, Hacer, Emine, Merhum Sevgi, Orhan, Aziz, Cemil, Süleyman ve Merhum Ali Sezer’in kardeşi FATMA VAROL vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Gülyalı Mustafalı Mahallesi Camiinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Mübarek Mahallesi, Çukur Sokaktan, merhum Salim Yeşilyurt’un eşi, Mübarek Mahalle Muhtarı Eyüp Yeşilyurt’un annesi DÖNDÜ YEŞİLYURT vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Mübarek Mahallesi Merkez Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.