İletişim: info@ordum.com - 0 537 609 57 26           
  Anasayfa                   Detaylı Arama

 

24.04.20192019-04-24 14:31:00

 

Altunyurt Mahallesinden Aşçı oğullarından Nusret ve Cengiz Aşçı’nın Yengesi, Ali Aşçı’nın eşi MİNE AŞÇI vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat 10:00’da Altunyurttaki evinin önünde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

Yeşilköy Mahallesinden, Apdolar sülalesinden, Ferhat, Salih ve Ömer Işık’ın kardeşi, Fırat ve Sinan Işık’ın babası, merhum Mustafa Işık’ın oğlu NEVZAT IŞIK vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Yeşilköy Mahallesi kabristanlığında, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde defnedilecektir.

Ulubey Eymür Mahallesinden, Paşaoğullarından, merhum Mehmet Pala’nın oğlu, Şükran Pala’nın eşi, merhum İbrahim ve Tevrat Pala’nın kardeşi, Nurhayat, Nilüfer ve Asım Pala’nın babası NURİ PALA vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Saat 11:00’da Eymür Mahallesi Kültür Merkezi yanında kılınacak cenaze namazından sonra sahra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Ürümbey Mahallesinden, merhum Bayram Altunkaynak’ın oğlu, Perihan Altunkaynak’ın eşi, Bülent ve Levent Altunkaynak’ın babası Veteriner Doktor NEVZAT ALTUNKAYNAK vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Gülyalı Merkez Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.