İletişim: info@ordum.com - 0 537 609 57 26           
  Anasayfa                   Detaylı Arama

 

12.04.20192019-04-12 11:44:00

 

Nizamettin Mahallesi, Tomakin Mevkiinden, merhum Salim Çakır’ın eşi, Müjgan, Döndü, Nurgül ve Yunus Çakır’ın annesi FADİK ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, saat 10:30 da evinin önünde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

Taşbaşı Mahallesinden, merhum Dursun Akdeniz’in kızı, merhum Sezer, Doğan, Aysel ve Uğur Akdeniz’in ablası SEZEN AKDENİZvefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Orta Camiinde, Cuma Namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Doğulu mahallesinden, Eyüpoğullarından, merhum Abdullah Akbaş’ın oğlu, Şenel, Hüseyin, Günel, Şirinbey ve Selamı Akbaş’ın yengesi, Kemal Akbaş’ın eşi, Pınar, Coşkun ve Kadir Akbaş’ın annesi EMİNE AKBAŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Doğulu Mahallesi Camiinde, Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir

Ulubey Durak Mahallesi, Çağırdağ mevkiinden, Göçoğullarından, merhum Hasan Göç’ün oğlu, Ömer, Hüseyin ve Sinan Göç’ün ağabeyi MACİT GÖÇ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Saat 10:00’da İmam Hatip Camiinde, kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayramlı Mahallesinden, Hacıoğullarından, merhum Hasan Tahsin Aksoy’un oğlu, Perihan, Necmettin, Seracettin, Ali Ekrem, merhum Selahattin, Müfide ve Cemal Aksoy’un abisi, Mahire, Nevin ve Erol Aksoy’un babası, Havva Aksoy’un eşi KEMAL AKSOY vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Hacıoğlu Camiinde, Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şahincili Mahallesinden Ahmet ve Altun Baş’ın kızı, Mütevefa, Özdemir, Mehmet, Kemal ve Mustafa Baş’ın ablası, Refik ve Alaattin Felek’in annesi NAİME BAŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, İmam Hatip Camiinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hatipli Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Gökömer Mahallesinden, Sekere Mevkiinden, merhum Dursun Gönül’ün eşi SAKİNE GÖNÜL vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Gökömer Mahallesi Okulya Camiinde, Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Hakkı Engin’in eşi, Orhan ve Adnan Engin’in annesi DÖNDÜ ENGİN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, İmam Hatip Camiinde, Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Aile kabristanlığında defnedilecektir.