İletişim: info@ordum.com - 0 537 609 57 26           
  Anasayfa                   Detaylı Arama

 

07.09.2019 ORDU CENAZE (VEFAT) HABERLERİ2019-09-07 11:18:00

 

Perşembe İlçesi Çerli Mahallesinden, Emekli Fiskobirlik Müdürü Mustafa Bahtiyar’ın oğlu, Barış, Erkin, Hüsne ve Hülya Bahtiyar’ın babası, Merhum Murtaz, Aydın, Murat, Havva, İnci,Gülser, Nesrin ve Gönül Bahtiyar’ın abisi, Sunay Bahtiyarın’ın eşi, Emekli Perşembe PTT Müdürü, ALİ KEMAL BAHTİYAR vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Perşembe İlçesi Çerli Mahallesi Fatma Hatun Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

Karacaömer Mahallesinden, merhum Yunus Altaş’ ın oğlu, Merhum Selahattin ve Muzaffer Altaş’ın  kardeşi, Şahsane, Ümit ve Hakan Altaş’ın babası, Saffet Altaş’ ın eşi CEMAL ALTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Karacaömer Mahallesi Merkez Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Topluca Mahallesinden, merhum Mustafa Soysal’ın oğlu, Mehmet, Engin, merhum Mahmut, Ahmet ve Abdullah Soysal’ın ağabeyi, Ayhan, Seyhan, Serpil ve Okan Soysal’ın babası, Nedime Soysal’ıneşi CEMAL SOYSAL vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Topluca Mahallesi Merkez Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.