İletişim: info@ordum.com - 0 537 609 57 26           
  Anasayfa                   Detaylı Arama

 

04.05.20192019-05-04 14:21:00

 

Neneli mahallesinden, merhum Hacı Harun ve Güllü Altınordu’nun kızları, Cemail Altunordu, Sadettin Altunordu, Tenzile Aydın, Fatma Çarkçı’nın kardeşleri, Hanife Öney, Ahmet Akçay, Hamide Altınordu’nun anneleri, Memiş Öney ve Erkan Altınordu’nun kayınvalidesi ESME AKÇAYvefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip, Çerli mahallesin, Dostlar sitesindeki evinden alınıp, Neneli camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

Çamaş Sakargeriş Mahallesi Tombak küme evlerinden HACI ŞÜKRÜ FERMANvefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Tombak camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Nasif oğullarından mehuh Hacı Mehmet Yılmazın oğlu merhum emekli öğretmen Şerafettin Yılmazın kardeşi Gülçin, Hüsamettin, Tugay, Gonca Yılmazın babası Fatih ve Hakan Yılmazın amcası HÜSAMETTİN YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eyüplü mahallesi Müezzin camiinde öğlen namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.